İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İş Dünyası Etkinliğine Katılmak için 5 Neden !

İşletme ve Ekonomi Topluluğu (BANMEC) 16 Nisan’da Bandırma Onyedi  Eylül Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda İŞ DÜNYASI etkinliği düzenleyecek.

Neden mi bu etkinliğe katılmanız gerekiyor ?

Bu etkinliğin katılımcılarına sunduğu 5 nedeni sizler için toparladık.

  1. Şirketlerdeki departmanların işleyişi ve dönüşümü hakkında bilgi sahibi olacaksın.

Şirket departmanlarını yakından tanıyabilecek ve işleyişini öğrenebileceksin. Departmanlardaki dijital dönüşümleri bilerek çağa ayak uydurabileceksin. Çeşitli departmanlar tanıyarak vizyoner bakış açısı kazanacak ve hangi departman sana uygun belirleyebileceksin. Böylece iş hayatınla ilgili hedeflerini netleştirebileceksin.

  1. Yönetici olmak için işin ustasından öğreneceğin CEO’larla tanışma fırsatı yakalayacaksın.

Üst düzey yöneticilerin şirketlerini nasıl yönettiklerine dair stratejilerini dinleme fırsatı yakalayacaksın ve hata ve tecrübelerini öğrenerek iyi bir yönetici nasıl olunur bilgi sahibi olacaksın.

Yöneticilerin bilgi ve birikimlerini dinleme fırsatı yakalayacağın bu etkinlikle beraber sen de geleceğin büyük yöneticilerinden biri olabileceksin.

  1. Günümüzün lider sektörü olan lojistik alanına dair her şeyi öğreneceksin.

İş hayatına atılmadan önce lider sektörlerin ne olduğunu iyi bilmek büyük bir avantaj. Günümüzün lider sektörü lojistik ile ilgili her şeyi öğrenecek ve lojistik sektörünün önde gelen isimlerini dinleme fırsatı bulabileceksin. Böylece lojistik sektörünü yakından tanıyarak büyük bir avantaj elde edeceksin.

  1. Sponsor firmaların kuracağı stantlarla iletişime geçerek iş ve staj imkanı elde edebileceksin.

Sponsor firmaların fuaye alanında kuracakları stantlarla iletişim halinde olup firmalarla ilgili bilgi sahibi olacak ve CV bırakarak iş ve staj imkanları elde edebileceksin. Bu aynı zamanda iyi bir network ortamı kurabileceğin anlamına geliyor.

  1. Etkinlik sırasında ve sonrasında sürpriz çekilişlere katılarak hediye kazanma şansına sahip olacaksın.

Oturumların sonunda yapacağımız online çekiliş ile ilgili büyük çekilişlere katılma fırsatı yaklayacaksın.  11-12-15 Nisan’da üniversitede açacağımız stantlara gelip etkinliğe kayıt olarak etkinlik sırasında ve sonrasında yapacağımız çekilişlere katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Bonus: Etkinlik aralarında yapılan ikramlarla birlikte kendini gün boyu enerjik hissederek fuaye alanında keyifli dakikalar geçireceksin.

16 Nisan saat 10.00 ile 16.30 arasında düzenleyeceğimiz İŞ DÜNYASI etkinliğine hepiniz davetlisiniz.

Etkinliğe kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için ikona tıklayın.

İş Dünyası etkinliği’ne kayıt olmak için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir Cevap Yazın