İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bize katıl

Nasıl Meclogger olabilirim sorusunun cevabını mı arıyorsun? 

O zaman doğru sayfadasın. 

Öncelikle sana biraz sana Meclog ekibinden bahsedelim. 

Meclog ekibi araştırma, üretme, paylaşma konusunda istekli, bir şeyler üretmek için farklı şeyler deneyen, denerken bazen hatalar yapan ve hatalarından utanmak yerine doğru yolu bulmaya çalışan öğrenmeye aç bir ekipten oluşuyor.

Neler mi yapıyoruz ? 

Belirtilen kategoriler hakkında içerikler ortaya çıkarmak için kaynak tarayarak araştırmalar yapıyoruz. Aradığımız bilgi kimi zaman ekranın karşısında kimi zamanda gerçek dünyanın içinde.  Bilgi neredeyse oraya doğru yolculuk ediyoruz kısacası. 

Kategorilerimize göz atarak paylaşım yapmak istediğin kategori olup olmadığına bakabilirsin.

Bu arada veri analizinin öneminin farkındayız. Excel, Python, R, programlarına ve  ML, DL gibi konulara ilgin varsa aramıza katılmanı çok isteriz. 

Bunları nasıl mı yapıyoruz?

  • İletişimimizi sağlamak ve fikir alışverişi yapmak için Slack kullanıyoruz. 
  • Süreç yönetimini ve görev takibini Trello kullanarak yapıyoruz. 
  • Hangouts ve Skype üzerinden ay sonlarında yaptığımız işlerin ölçümlerini tartışmak için video konferasnları gerçekleştiriyoruz.

ve dahası…

Ekibe nasıl katılım? 

Meclogger olmak istiyorsan yapman gereken web sitemizde bulunan bir kategori ile ilgili içerik üreterek  bunu .docx(MS Word) formatında meclog@banmec.com   göndermen.  İletişim bilgilerini eklemeyi de unutma lütfen 🙂 

E-postan bizlere ulaştıktan sonra sana mutlaka dönüş yaparız. 

Tanıtım kitapçığını aşağıda bulunan ikona tıklayarak görüntüleyebilirsin.


Meclog’un teknik kısılmarında destek vermek istersen veya bu alana ilgin varsa yani Techlogger olmak istersen senden yapmanı istediğimi küçük bir şey var. Seni şöyle alalım. 

İkonun üzerine tıklarsan mesajımızı görebilirsin 🙂 

Bol şans 😉